Anasayfa » Sosyal Aktiviteler

Tüm katılımcılara teşekkür ederiz ? Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak üyelerimizle birlikte yeni dönem tanışma toplantımızı düzenledik. En kısa zamanda düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle ??

Devamı

SST CANLI

Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak ilk canlı yayın etkinliğimizle karşınızdayız! Aselsan’da Mekanik Tasarım Lider Mühendisi Sayın Alper Yalçınkaya ile canlı yayın yapacağız. Sizde bu etkinliğimize katılmak için formu doldurabilirsiniz.(Yayın sırasında katılımcıların kamera ve mikrofonları kapalı olacaktır.) Etkinlik 26 Eylül Cumartesi Günü 22.00’de yapılacaktır. Yayın linki başvuru sahiplerine ulaştırılacaktır. Başvuru linki INSTAGRAM hesabımızda.

Devamı

Topluluğumuzun bahar dönemi ilk toplantısı,13 Şubat Perşembe,15.00’de Kimya- Metalurji Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Topluluk hakkında detaylı bilgi verilen ve gerçekleşecek etkinliklerimizin anlatıldığı toplantıya üye olan veya üye olmak isteyen tüm arkadaşlarımız katılım sağladı.

Devamı

Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak ilk sosyal etkinliğimizde üyelerimizle tanışmak ve iletişimimizi güçlendirmek adına kahvaltıda buluştuk. 15 Şubat Cumartesi günü Bakırköy Terrace12’de gerçekleşen etkinliğimize kahvaltı sonrası eğlenceli oyunlar ile devam ederek birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk.

Devamı